Psihologie IDD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

altceva legat de psiho

3 posters

Go down

altceva legat de psiho Empty altceva legat de psiho

Post by bughi_yo Fri Nov 23, 2007 4:00 am

cum ne manifestam in mometul in kre santem gata gata sa adormim,dar apare tzantzarul si ne bazaie in ureki????
mno ia o tema de discutie in kre neam putea descrie fiekre trairile propriii fara nici o jena intro situatie banala din viata
sincer sa va spun p mine ma km dispera si dak nu reusesc sa ma ascund kt mai bine sub patura sa skp d el si sa adorm k p urma sa ma poata "suge" kt mai bine fara sami dau seama,ma crizez si il elimin,stau la panda si PAC!!! il elimin p acest nemernic infometat,dar sant momente in kre reusesc sami pastrez klmul si adorm linistit
bughi_yo
bughi_yo
Average Member
Average Member

Number of posts : 62
Age : 42
Location : cluj-napoca
Registration date : 2007-11-13

Back to top Go down

altceva legat de psiho Empty Re: altceva legat de psiho

Post by nrares Fri Nov 23, 2007 9:07 am

Mai, pe miine tantarii ma lasa rece. Chiar nu ne deranjam reciproc. Banuiesc ca am sangele prea amar pentru gustul lor.
nrares
nrares
Admin
Admin

Number of posts : 35
Age : 54
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2007-11-12

Back to top Go down

altceva legat de psiho Empty Re: altceva legat de psiho

Post by Taxidermmia Tue Nov 27, 2007 11:56 pm

Ma deranjeaza tantarii,dar mai rau HIENELE...

Incerc sa-mi explic de ce,probabil o sa-mi ia 4 ani sa reusesc (facultatea + masterul..Smile )...Mi se par niste fiinte diabolice.Dar asta n-ar fi neaparat "rau"...Numai ca ele nu isi ASUMA machiavelismul,sunt niste perfide.Zambesc cu dragalasenie ...in timp ce iti fura halca de carne de sub nas..
Sunt multe si lenese.Asteapta sa li se aduca hrana fara a misca un deget/o gheara...Leul sa faca bine sa vaneze gazelele...dupa ore intregi la panda,alergaturi epuizante si limba scoasa de-un cot!Cum simt miros de sange,de indata apar!In haita (ca le e frica singurele...),cu incisivii lor de reclama la Colgate si rasul plin de inocenta,il incurajeaza pe "proprietar" sa -si manance repejor,ca e randul lor.......
As prefera sa fiu "gheparda".Cel putin m-as urca intr-un copac cu hrana si assta departe de ele..Daca nu se apuca de alpinism!Smile)
Taxidermmia
Taxidermmia
Average Member
Average Member

Number of posts : 67
Age : 38
Location : Cluj-Napoca si Targu-Jiu
Registration date : 2007-11-13

Back to top Go down

altceva legat de psiho Empty Re: altceva legat de psiho

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum