Psihologie IDD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neuro

3 posters

Go down

Neuro Empty Neuro

Post by teddygal869 Tue Nov 13, 2007 7:27 pm

Buna,
dragi colegi,
acuma am observat ca in data de 24.11.2007 se va tine si Neuropsihologie, de la orele 13, in aceeasi sala ca si Introd. in Psi. si Psi. Experimentala.
teddygal869
teddygal869
Newbie
Newbie

Number of posts : 2
Age : 37
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2007-11-12

Back to top Go down

Neuro Empty Re: Neuro

Post by Adrian Wed Nov 28, 2007 3:26 pm

Asa cum spuneam si pe grupul de yahoo multa lume mi-a cerut seminariile si cursurile celor de la zi...
Problema e ca programa noastra nu prea urmeaza ceea ce invata ei si in plus fisierele sunt si prea mari (ar trebui sa fie puse pe arhive si o sa apara probleme la dezarhivare) si in plus nu o au nici un comentariu deci nu valoreaza mare lucru...
Propunerea mea e sa asteptam parola de la Miu si atunci o sa le puteti downloada direct de pe siteul lui cu tot cu explicatiile de la curs.
Deci spuneti ce sa fac?

Adrian Farkas

P.S. Sau oare le pot pune aici? Moderatori va rog sa imi spuneti daca pot pune aici fisiere si daca da daca accepta fisiere de circa 10 mb. MS

Adrian
Newbie
Newbie

Number of posts : 2
Age : 74
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Neuro Empty Re: Neuro

Post by nrares Wed Nov 28, 2007 6:40 pm

Din pacate, fiind creat pe un host gratuit, forumul nu dispune de spatiu pentru atasamente. Dar pentru asta sunt alte site-uri unde se pot urca aceste fisiere, aici se poate posta doar linkul spre fisier.

PS. Referitor la cursuri, eu zic ca fara explicatii le intelegem greu chiar si pe astea care le avem deja.
nrares
nrares
Admin
Admin

Number of posts : 35
Age : 54
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2007-11-12

Back to top Go down

Neuro Empty Re: Neuro

Post by Adrian Thu Nov 29, 2007 4:41 pm

Am inteles... multumesc Rares..

Adrian
Newbie
Newbie

Number of posts : 2
Age : 74
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2007-11-27

Back to top Go down

Neuro Empty Re: Neuro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum